W związku z realizowanymi przez Instytucję Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 działaniami informacyjnymi i promocyjnymi, zachęcamy beneficjentów Funduszy Europejskich do promowania swoich projektów.

Tych z Państwa, którzy chcieliby nawiązać z nami współpracę prosimy o kontakt z Oddziałem komunikacji i promocji RPO Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym. W szczególności zależy nam na projektach, z perspektywy finansowej 2014-2020, już zrealizowanych bądź na tyle zaawansowanych w realizacji, że można będzie je promować jako tzw. dobre praktyki.

Współpraca dotyczyć będzie promocji projektów w mediach społecznościowych, w Internecie, w prasie, biuletynach i innych wydawnictwach, a także podczas audycji radiowych, telewizyjnych oraz wizyt studyjnych. Współpraca z Urzędem Marszałkowskim nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów przez Beneficjenta.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 17/ 747 64 86.