Setki rozmów kwalifikacyjnych, z których wiele zakończyło się podpisaniem wymarzonej umowy o pracę – tak w skrócie można opisać efekty dotychczasowych dwóch edycji wydarzenia „Wystartuj z nami – Czas na Fundusze Europejskie”. Tegoroczna impreza odbędzie się 26 kwietnia w Zespole Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie.

Do udziału w tym wydarzeniu zachęcamy młode osoby pozostające bez pracy, a także świeżo upieczonych absolwentów szkół wyższych, specjalizujących się w zawodach technicznych. Mile widziani są również uczniowie szkół średnich, którzy już planują swoją karierę zawodową.

Porozmawiają, przeszkolą, poinstruują

W trakcie imprezy firmy będą prowadzić rekrutacje na stanowiska pracy, o których wcześniej informacja pojawi się na specjalnym portalu wystartujznami.nakiedy.pl.  Można nie tylko przynieść swoje CV i ubiegać się o pracę, ale też zapoznać się z ofertą firmy, która tego dnia zaprezentuje się na stoisku promocyjnym. Chętni mogą wziąć udział w warsztatach (m.in. z pisania CV i listu motywacyjnego), pogadance o trwających obecnie projektach unijnych mających na celu rozwijanie i podnoszenie kompetencji zawodowych. Odbędzie się również szereg wykładów, które mają pomóc młodym ludziom odnaleźć się na rynku pracy, w tym m.in. o tym, gdzie i na jakich zasadach można sięgnąć po Fundusze Europejskie, jeśli chce się otworzyć swój własny biznes.

Organizatora wydarzenia, którym jest Linetech Aircraft Maintenance, wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja na portalu wystartujznami.nakiedy.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu już wkrótce również na naszej stronie.