Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie informuje, że nabór chętnych na spotkanie informacyjne, dotyczące Bazy Usług Rozwojowych zostaje przedłużony do dnia 8 czerwca 2017 r.

Wszelkie informacje nt. spotkania dostępne są pod tym linkiem: http://wuprzeszow.praca.gov.pl/-/4797673-baza-uslug-rozwojowych-spotkanie-informacyjne-13-czerwca-2017-r-

Jednocześnie przypominany, że podczas spotkania, w Mobilnym Punkcie Rejestracji, możliwa będzie rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych. Konsultanci PARP pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają, na miejscu, weryfikacji danych. Uzyskanie wpisu do Bazy Usług Rozwojowych ograniczy się do jednej wizyty.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 czerwca 2017 roku w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, al. Cieplińskiego 4, o godzinie 10:00.
Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8 czerwca 2017 roku włącznie.  

Dodatkowo podmioty zainteresowane rejestracją w Bazie Usług Rozwojowych powinny zgłosić swój udział  również na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.