Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania Paneli dotyczące Inteligentnych Specjalizacji Województwa Podkarpackiego. Celem spotkań  jest zawiązanie i zintensyfikowanie współpracy między biznesem, nauką, a administracją. Otwarta dyskusja w gronie przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu oraz przedstawicieli nauki pozwoli na zbadanie stanu rozwoju danej specjalizacji i będzie doskonałą okazją do nawiązania współpracy z nowymi partnerami. Jednocześnie w ramach Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania przedsiębiorstwa będą miały możliwość sfinansowania projektów wypracowanych w ramach Paneli Inteligentnych Specjalizacji. Harmonogram wrześniowych spotkań:

  • 20.09.2017r. Panel IS Jakość Życia (Klimat i Energia)
  • 25.09.2017r. Panel IS Jakość Życia (Zdrowie, Żywność)
  • 29.09.2017r. Panel IS Lotnictwo i Kosmonautyka

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Z zakwalifikowanymi osobami  skontaktujemy się drogą e-mailową.

Panel IS Jakość Życia (Klimat i Energia) - 20.09.2017r oraz Panel IS Jakość Życia (Zdrowie, Żywność) - 25.09.2017r odbędzie się w hotelu „FALCON”, ul. Jastrzębia 29, 35-207 Rzeszów.

 

Panel IS Lotnictwo i Kosmonautyka – 29.09.2017r. odbędzie się w hotelu „Nowy Dwór”, Zaczernie 955 A, 36-060 Rzeszów.

 

W zależności od danego Panelu spotkania są adresowane do przedstawicieli branż związanych z mobilnością, klimatem i energią, zdrowiem, żywnością oraz odżywianiem, lotnictwem i kosmonautyką.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnościami, proszę o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które zostaną zapewnione. Pod uwagę brane będą również indywidualne potrzeby i preferencje żywieniowe uczestników.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę instytucji/organizacji/ przedsiębiorstwa.

Agendy do pozostałych Paneli zostaną podane w późniejszym terminie, dlatego prosimy o sprawdzanie strony na bieżąco.

Spotkanie finansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 – projekt „Inteligentne specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego”.

Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

  1. Proces Przedsiębiorczego Odkrywania (pdf, 380.93 KB)
  2. Regionalna Strategia Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na rzecz inteligentnej specjalizacji (RIS3) (pdf, 1.32 MB)
  3. Agenda Panelu IS Jakość Życia (Klimat i Energia) (pdf, 266.39 KB)