Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Rejestracja na konferencję inaugurującą program Fundusze Europejskie dla Podkarpacia zakończona. Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie. Konferencja odbędzie się we czwartek 16 lutego w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. W programie tego wydarzenia zaplanowano wystąpienie m.in. przedstawicielek Komisji Europejskiej oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Nowy program, nowa nazwa

To oficjalne i bardzo uroczyste otwarcie perspektywy finansowej 2021-2027, która startuje pod nazwą Fundusze Europejskie dla Podkarpacia (FEP). Do tej pory program funkcjonował pod nazwą: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego (RPO).

Przedstawiciele Komisji Europejskiej wśród gości 

W trakcie czwartkowego spotkania omówione zostaną ogólne założenia i cele programu. Przewidziano także szczegółowe prelekcje, podczas których ujawnione zostaną szczegóły na temat wsparcia, o które będą mogli zabiegać m.in. przedsiębiorcy, instytucje publiczne, czy środowiska lokalne.

Swój udział w konferencji potwierdziły przedstawicielki Komisji Europejskiej z Wydziału ds. Polski, Czech i Słowacji w Dyrekcji Generalnej ds. Zatrudnienia (DG EMPL) na czele z Wicedyrektorką tego wydziału - Cinzią Masiną oraz reprezentacja z Wydziału ds. Polski w Dyrekcji Generalnej i Miejskiej (DG Regio). Swoje wystąpienie planuje także Małgorzata Jarosińska-Jedynak Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Transmisja online

Konferencja będzie transmitowana w czasie rzeczywistym (od godz. 10:00) za pośrednictwem kanału Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na platformie YouTube. Początek o godz. 10:00.

Informacje o FEP

Nowe harmonogramy naborów, wszelkie informacje, bieżące sprawy i komunikaty dla beneficjentów będą umieszczane sukcesywnie na stronie internetowej poświęconej FEP, która już wkrótce zmieni swój adres z www.rpo.podkarpackie.pl na www.funduszeUE.podkarpackie.pl.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS