Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Marzysz o wspaniałej pracy? Chcesz podszkolić się w pisaniu CV, albo chciałbyś się dowiedzieć jak otworzyć własny biznes przy pomocy pieniędzy unijnych? A może jesteś przedsiębiorcą i szukasz odpowiedniego kandydata do pracy, albo chciałbyś poszerzyć kompetencje swoich pracowników za Fundusze Europejskie? Jeżeli choć jedno z powyższych dotyczy Ciebie to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Wystartuj z nami – Czas na Fundusze Europejskie to wydarzenie, przypominające targi pracy. Odbędzie się w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie 24 października.

Wystartuj z nami – dlaczego powinni skorzystać młodzi?  

Bo to swoistego rodzaju targi pracy, na których będzie można się dowiedzieć jak napisać niezawodne CV, jak wypaść bezbłędnie na rozmowie kwalifikacyjnej, jak otworzyć własny biznes, czy jak uruchomić start-upa. Ponadto w trakcie imprezy zaplanowane zostały rozmowy kwalifikacyjne na konkretne stanowiska pracy.

Wystartuj z nami - dlaczego powinni skorzystać przedsiębiorcy?  

Bo w jednym miejscu będzie można spotkać się i porozmawiać z setkami kandydatów do pracy, przeprowadzić rekrutację wśród młodej, ambitnej i dobrze wykształconej kadry, a także wziąć udział w warsztatach na temat Bazy Usług Rozwojowych – która może się okazać doskonałym narzędziem w rozwijaniu umiejętności pracowników każdej firmy!

Rejestracja chętnych

Co należy zrobić, aby wziąć udział w imprezie? Zarejestrować się na stronie https://wystartujznami.nakiedy.pl/Przejdź do serwisu zewnętrznego oraz śledzić wydarzenie na Facebooku.

PLAKAT lista stanowisk 3

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS