Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Inwestycje komunalne, proekologiczne projekty antysmogowe lub projekty z zakresu smart cities - jeśli znasz jakąś inwestycję w jednym z wymienionych zakresów i jeśli jej realizacja zakończona jest w 50 proc. lub projekt już został zakończony to zgłoś ją do konkursu pt. Top Inwestycje Komunalne. Czas na przyjmowania zgłoszeń mija 12 marca br.

Cel konkursu

Konkurs Top Inwestycje Komunalne to plebiscyt na organizowany przez Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) w Katowicach, Portalsamorzadowy.pl i Grupę PTWP.

Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Oceny zgłoszeń wraz z redakcją dokona Rada Konsultacyjna – zasiądą w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zapraszamy zatem do zgłaszania inwestycji, które Państwa zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Zasady wysyłki zgłoszeń

Kandydatury z opisem charakteru inwestycji z uzasadnieniem (uzasadnienie można przygotować na podstawie kryterium oceny) można wysyłać do 12 marca br.

Tytułowa strona zgłoszenia inwestycji do konkursu powinna zawierać:

  • Pełną nazwę inwestycji
  • Wartość inwestycji
  • Datę zakończenia inwestycji
  • Nazwę inwestora oraz partnera prywatnego wraz z kontaktem (telefon, adres)

Dokumentację/zgłoszenie do konkursu (nie ma formularza) wraz ze zwięzłym uzasadnieniem odnoszącym się do powyższych kryteriów należy przesłać mailowo na adres: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (waga maila nie może przekroczyć 10 Mb, w tytule prosimy podać miasto i nazwę inwestycji).

Do zgłoszenia powinny być dołączone przynajmniej 3 fotografie cyfrowe. Opis należy przygotować w pliku edytowalnym Word, Power Point, edytowalnym pdf. Nie przyjmowane są skany i nieedytowalne pliki pdf. Zgłoszenia inwestycji nie musi dokonać JST, może to zrobić jednostka odpowiadająca za inwestycje.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załączonym regulaminie oraz na stronie internetowej www.portalsamorzadowy.pl.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS