Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Panelu Inteligentnej Specjalizacji „Motoryzacja", które rozpocznie się w dniu 20 kwietnia br. o godz. 10:00 w hotelu PAŁAC (Jasionka 1A, 36-002 Rzeszów).

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Inteligentne Specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” wspólnie z klastrem Wschodni Sojusz Motoryzacyjny (www.eaa-wsm.pl) - instytucją najlepiej znającą specyfikę branży w regionie i jej aktualne problemy i wyzwania, co daje rękojmię  wartości merytorycznego wkładu w organizację i przebieg naszego spotkania.

To kolejne spotkanie interesariuszy skupionych wokół inteligentnej specjalizacji województwa podkarpackiego „Motoryzacja”, które łączyć będzie w szczególności przedstawicieli branż związanych z produkcją pojazdów samochodowych oraz wytwarzania elementów wykorzystywanych w produkcji tych wyrobów finalnych.

Podczas spotkania przedstawimy także informację o możliwości otrzymania dofinansowania dla wypracowanych przez uczestników Panelu projektów w ramach nowego działania pn. „Sieciowanie przedsiębiorstw" finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Liczymy na Państwa obecność i aktywność. To Państwo w decydującym zakresie kształtować będą ramy i obszary tematyczne naszych spotkań. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie opinie, sugestie, czy rekomendacje. Postaramy się je uwzględnić podczas organizacji kolejnych wydarzeń.

Zależy nam na włączeniu w działanie naszej grupy kolejnych aktywnych interesariuszy, w związku z czym jeżeli współpracują Państwo z przedstawicielami branży motoryzacyjnej, którzy są otwarci na współpracę proszę o przekazanie im informacji o przedmiotowym spotkaniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnościami, proszę o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które zostaną zapewnione. Pod uwagę brane będą również indywidualne potrzeby i preferencje żywieniowe uczestników.


Prosimy o potwierdzenie udziału do wtorku 17 kwietnia 2018 r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 17 747 68  49.

Agenda spotkania (pdf, 389.7 KB)

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS