Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Prezentacja projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich, warsztaty kulinarne i rękodzielnicze, rozgrywki sportowe i występ Krystiana Herby, pokazy możliwości robotów, łazika marsjańskiego i dronów. Te i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych zaplanowano na Integracyjnym Jarmarku z Funduszami Europejskimi – imprezie plenerowej, która odbędzie się w piątek 11 maja w Jarosławiu.

Majówka z DOFE w całej Polsce

Impreza, która zlokalizowana będzie na jarosławskim rynku jest częścią wydarzeń w ramach podkarpackich obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich, czyli ogólnopolskiej inicjatywy mającej na celu promocję projektów i inwestycji zrealizowanych przy udziale Funduszy Europejskich. Szereg imprez, akcji i inicjatyw w ramach DOFE odbędzie się między 11 a 13 maja br. w całej Polsce. Szczegółowa lista i opisy atrakcji znajdują się na stronie internetowej poświęconej DOFE  www.dniotwarte.eu. Za pomocą specjalnej wyszukiwarki w łatwy sposób można sprawdzić, jakie instytucje i miejsca planują obchodzić DOFE w miejscu naszego zamieszkania czy też w całym regionie.  

Święto na jarosławskim rynku   

W tym roku na miejsce głównej imprezy promocyjnej w ramach DOFE w województwie podkarpackim wybrano Jarosław. Miejscowy Rynek zacznie rozbrzmiewać muzyką i pachnieć smakowitym aromatem szykowanych potraw regionalnych już od godz. 11:00, a skończy ok. godz. 18:00. W ramach pikniku, który zgodnie z zamysłem organizatorów skierowany jest do mieszkańców Jarosławia, ale także do wszystkich pozostałych mieszkańców regionu, odbędzie się sporo atrakcji dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Każdy będzie mógł skosztować regionalnych potraw, spróbować swoich sił w rękodziele artystycznym, czy też stanąć do rywalizacji sportowych, a także wziąć udział w konkursach z nagrodami. Na uwagę zasługuje również ciekawa prezentacja służb mundurowych. Ciekawe atrakcje szykują również miejscowi harcerze. Wszystko zwieńczone będzie wielkim miejskim kareoke.

Co jeszcze w ramach DOFE

Na Podkarpaciu w całej akcji DOFE udział bierze kilkadziesiąt rozmaitych instytucji i podmiotów, wśród nich firmy, szkoły i przedszkola, muzea, domy pomocy społecznej i inne. Wszystkie atrakcje opisane są na stronie internetowej www.dniotwarte.eu.

ZAPRASZAMY!!!

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS