Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

21 czerwca 2018 r. w Katowicach odbędzie się konferencja podsumowująca inicjatywę Catching-up Regions 2.

Z tej okazji Komisja Europejska wspólnie z partnerami z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Urzędów Marszałkowskich i Banku Światowego serdecznie zapraszają do udziału w tym ważnym wydarzeniu, podczas którego przedstawimy rezultaty czterech zakończonych sukcesem projektów w województwach: lubelskim, małopolskim, podkarpackim, śląskim i świętokrzyskim.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć...

  • W jaki sposób trzynaście gmin z Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego współpracuje przy tworzeniu spójnych planów zagospodarowania przestrzennego oraz jak gmina Staszów w województwie świętokrzyskim wykorzystuje w tym celu europejskie fundusze strukturalne i inwestycyjne?      
  • Jakie rozwiązania wdrożono w województwie podkarpackim, aby skutecznie ożywić współpracę między światem biznesu i światem nauki?
  • Czy mechanizmy finansowania działań na rzecz poprawy jakości powietrza wprowadzone w województwach małopolskim i śląskim mogłyby znaleźć zastosowanie także w Państwa województwie?
  • Według jakich zasad województwo lubelskie i podkarpackie modernizują inspekcje kontrolujące funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, podnosząc w ten sposób bezpieczeństwo i konkurencyjność swojego sektora spożywczego?
  • Jak to się stało, że inicjatywa Catching-up Regions okazała się tak skuteczna i zyskuje na popularności w różnych regionach UE?

...to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzącej konferencji! Chętnie podzielimy się najlepszymi praktykami i pomysłami będącymi kluczem do sukcesu.      

Formularz rejestracyjnyPrzejdź do serwisu zewnętrznego

Agenda spotkania (pdf, 368.67 KB)

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS