Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO) i Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) zapraszają do bezkosztowego udziału w projekcie w ramach którego OECD świadczy usługi doradcze dotyczące uwzględniania w zamówieniach publicznych aspektów środowiskowych, społecznych i innowacyjnych lub udziału MŚP.

 
Obie instytucje poszukują zamawiających realizujących zamówienia publiczne finansowane ze środków europejskich oraz instytucji zarządzających programami operacyjnymi – potencjalnie zainteresowanych udziałem w projekcie. OECD oferuje wsparcie polegające na skonsultowaniu dokumentacji przetargowych i doradztwie w zakresie wyżej wskazanych elementów. Doradztwo takie świadczone w ramach szerszego projektu jest całkowicie bezpłatne dla zainteresowanych podmiotów.

Zgłoszenia zainteresowania należy dokonać poprzez wypełnienie załączonych dokumentów i przesłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 maja 2018 r.

Dokumenty do pobrania (zip, 134.08 KB)

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS