Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Zrealizowałeś projekt unijny? Pokaż nam jego efekty! Wypromujemy go nie tylko w naszym regionie, ale pokażemy również w Polsce i Brukseli.

Drodzy Beneficjenci!

Jeśli w najbliższym czasie planujecie oficjalne otwarcie realizowanego projektu, uroczystą konferencję inauguracyjną lub też dzień otwarty czy chociażby przecięcie wstęgi – poinformujcie nas o tym. Nie tylko postaramy się uwiecznić to na zdjęciach, które posłużą nam do celów promocyjnych, ale również opisać i poinformować o Waszym sukcesie opinię publiczną za pośrednictwem stron internetowych oraz w naszych mediach społecznościowych. Realizacja Waszych projektów to przykłady dobrych praktyk, które warto pokazać również w Warszawie oraz przedstawicielom Komisji Europejskiej.

Poprzednia i aktualna perspektywa finansowa RPO WP pokazuje nam, że w naszym województwie zostało zrealizowanych oraz nadal jest realizowanych wiele pięknych i pożytecznych oraz niezbędnych dla funkcjonowania całego społeczeństwa inwestycji finansowanych ze środków unijnych. Zależy nam na tym, aby promować je i pokazywać jak najszerszemu gronu. Mamy w tej dziedzinie czym się chwalić. Liczymy na to, że do listy sukcesów dołączymy również Wasze projekty. Warto o nich mówić.

Będziemy wdzięczni za informacje o zrealizowanych projektach. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 17/747 64 86.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS