Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

W połowie roku Fundacja Fundusz Współpracy (FFW) ogłosi ogólnopolski konkurs grantowy „Ścieżki współpracy”, w którym będzie można otrzymać do 100 tys. na rozszerzenie swojego projektu krajowego z POWER lub RPO o działania prowadzone we współpracy międzynarodowej.

W związku z planowanym konkursem FFW zaprasza na:

 • regionalne spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 czerwca 2019 r. w godz. 12.00 - 16.00.
 • warsztaty animacyjne, które odbędą się 14 czerwca 2019 w godz. 10.30 - 16.00.

Zarówno spotkanie, jak i warsztaty odbędą się w siedzibie S.P. Oświata przy ul. Kolejowej 12 w Rzeszowie.

Zapraszamy do rejestracji na stronie:  https://goo.gl/forms/qWeU1tsHPc5FUnAJ3

Wszystkich zainteresowanych spotkaniami w innych terminach oraz województwach, proszę również skorzystać z powyższego formularza. Są w nim wymienione terminy spotkań i warsztatów we wszystkich województwach.

Udział w projekcie to:

 • dodatkowe środki finansowe,
 • nowe doświadczenia i rozwój Państwa organizacji oraz zespołu pracowników,
 • szansa na nawiązanie trwałych relacji międzynarodowych,
 • możliwość pracy nad nowymi rozwiązaniami w obszarze realizowanego projektu, które zwiększają jego efektywność i skalę działania,
 • wzmocnienie wizerunku Państwa organizacji poprzez współpracę międzynarodową.

Projekt Fundacji to m.in.:

 • prosta procedura konkursowa,
 • specjalne wsparcie dla podmiotów niemających doświadczenia we współpracy międzynarodowej, w tym w poszukiwaniu partnera zagranicznego,
 • rozliczanie przez rezultaty,
 • stała opieka animatora w czasie realizacji projektu,
 • sieciowanie i wymiana doświadczeń z innymi podmiotami.

Spotkanie informacyjne:

Do uczestnictwa w spotkaniu, a następnie w konkursie zaproszeni są zarówno ci, którzy mają już doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych, jaki i ci, którzy do tej pory nie realizowali jeszcze takich projektów. Udział w konkursie to doskonała okazja, by zdobyć pierwsze doświadczenia w zakresie współpracy międzynarodowej, ponieważ przewiduje on specjalne wsparcie „krok po kroku” dla tych, którzy chcą nawiązać taką współpracę po raz pierwszy.

Podczas regionalnego spotkania informacyjnego przedstawione zostaną zasady udziału w konkursie oraz podstawowe informacje dotyczące współpracy międzynarodowej. W drugiej części spotkania zaplanowano praktyczne warsztaty, których celem będzie poszukiwanie pomysłów na projekty współpracy międzynarodowej.

Warsztaty animacyjne:

Dla zainteresowanych podmiotów przygotowane zostały również specjalne 6-godzinne warsztaty animacyjne. W ramach warsztatów poruszone zostaną kwestie praktyczne dotyczące  przygotowania założeń projektów współpracy międzynarodowej.   

Zapisując się w formularzu na regionalne spotkanie animacyjne, można zadeklarować jednocześnie chęć udziału w warsztatach.

Wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: znaleźć można na stronie www.sciezkiwspolpracy.pl

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: 724 590 517 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Projekt „Ścieżki współpracy - wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizatorem projektu jest Fundacja Fundusz Współpracy.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS