Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Województwo Podkarpackie podaje do konsultacji zatwierdzone w dniu 13.08.2020 r. przez Zarząd Województwa Podkarpackiego propozycje projektów z terenu województwa podkarpackiego do Krajowego Planu Odbudowy.

Zgłoszone propozycje projektów mają szanse na uzyskanie wsparcia z Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Recovery and Resilience Facility - RRF), którego głównym celem jest odbudowa gospodarki i zapobieganie różnic gospodarczych w UE po kryzysie wywołanym epidemią COVID-19. Wysokość środków skierowanych dla Polski wynosi ok. 23 mld euro.

Podstawą ubiegania się o wsparcie ze środków RRF będzie Krajowy Plan Odbudowy przygotowywany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zidentyfikowane projekty powinny mieć charakter strategiczny, ich efekty powinny być trwałe i w jak największym stopniu powinny przyczyniać się do wzmocnienia gospodarki regionu.

Propozycje projektów zostaną przekazane do oceny w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Uwagi do przedstawionych propozycji projektów można zgłaszać w terminie do 18 sierpnia br., do godziny 14:00, drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na przedstawionym poniżej formularzu.

Do pobrania:

Lista propozycji projektów (pdf, 224.43 KB)

Formularz zgłaszania uwag (doc, 39 KB)

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS