Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Nowy numer magazynu „Zobacz zmiany” już gotowy! W naszej publikacji znajdziesz artykuły z przydatnymi wskazówkami oraz takie, które pozwalają na poszerzanie wiedzy o funduszach. W ostatnim tegorocznym wydaniu bardzo dużo miejsca poświęcamy tematom związanym z równością szans i niedyskryminacją. To z punktu widzenia realizacji projektów temat strategiczny. Dlatego jeśli zamierzasz w przyszłości korzystać ze środków europejskich, warto już dziś rozpoznać temat i dobrze go zapamiętać. Mamy nadzieję, że ten numer będzie dla wszystkich inspiracją.

„Europejski standard” to tytuł wywiadu z Tomaszem Zielińskim, zastępcą dyrektora Departamentu Zarządzania RPO WP. W rozmowie zawarte są ciekawe i przydatne dla beneficjenta kwestie o realizowaniu projektów zgodnych z tzw. politykami horyzontalnymi, którymi są zrównoważony rozwój, równość szans i niedyskryminacja oraz równość płci.

W sekcji „Dobre praktyki” prezentujemy m.in. firmę zajmującą się projektowaniem i produkcją linii technologicznych do recyklingu, a także największe i najstarsze uzdrowisko w województwie, czyli Iwonicz-Zdrój. Oba te podmioty łączy oczywiście realizacja projektów współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego. Ciekawie zapowiada się również lektura artykułu o realizowanym przez Uniwersytet Rzeszowski projekcie poświęconym poszerzeniu dostępności tej uczelni dla osób z niepełnosprawnościami.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku promującego ten numer.

 

 

Wersja mobilna – możliwa do odtwarzania na tabletach i smartfonach – „Zobacz zmiany” 2020/4

Wersja dostępna – PDF (rozmiar: 5,91 MB)

Poprzednie numery magazynów znajdują się w sekcji „Pobierz poradniki i publikacje” pod tym linkiem

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS