Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Pokazy modeli samolotów historycznych, sportowych i akrobacyjnych. Prezentacja modeli szybowców zawodniczych, gry i zabawy lotnicze hangarowe i plenerowe, nocna gala balonowa, a na koniec pokaz fajerwerków - to tylko kilka atrakcji w programie Aeropikniku Lotniczego Fundusze Europejskie w lot!, który odbędzie się w niedzielę 12 września w Kresowej Osadzie.

Wydarzenie, którego organizatorem jest Gmina Lubaczów, a współorganizatorem Województwo Podkarpackie, będzie z pewnością dużą atrakcją dla miłośników lotnictwa. Wyjątkowego charakteru tej imprezie dodaje fakt, że w tej części regionu takie podniebne święto odbędzie się po raz pierwszy. Może zatem warto wybrać się do Baszni Dolnej i skorzystać z zaplanowanych atrakcji, a przy okazji skorzystać z oferty turystycznej tamtych okolic. Tereny te uznawane są za przedsionek Roztocza. Oferują ciekawe aktywności, zachwycają zieloną urodą i gwarantują relaks.

Podczas pikniku nie zabraknie Funduszy Europejskich. Na specjalnym stoisku promocyjnym odbywać się będą gry i zabawy o tematyce unijnej. Szczegóły na temat pikniku można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku.

Plakat wydarzenia, na niebieskim tle kolorowy balon oraz paralotniarz, plakat zawiera informacje o atrakcjach podczas wydarzenia

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS