Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 Wizualizacja pokazu dronów z niebieskozielonym napisem PODKARPACKIE

 

Już w najbliższą sobotę 9 października o godz. 19. zapraszamy do Krosna na wyjątkowe wydarzenie -  Drone Show. Pokaz dronów odbywający się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w 2021 r. to wyjątkowe widowisko, który zapewni widzom niezapomniane wrażenia. Będzie to jedyne takie show w Polsce!

Podniebna prezentacja regionu

Na lotnisku w Krośnie w niebo wyruszy aż 100 bezzałogowych statków powietrznych, które zabiorą widzów w niezapomnianą podróż po Podkarpaciu.
Zapraszamy serdecznie do Krosna by obejrzeć pokaz na żywo. Dla tych z Państwa, którzy nie będą mogli być z nami na miejscu zaplanowana została transmisja w internecie (fanpage: Odmienione Podkarpackie na Facebooku i kanał Odmienione Podkarpackie na YouTube).

Dodatkowy event dla fanów motoryzacji 

Dodatkową atrakcją będzie niespodzianka dla miłośników wyścigów samochodowych! Odbędzie się bowiem prezentacja  zawodników Automobilklubu Małopolskiego Krosno po finałowych rundach Mistrzostw Polski, przeprowadzonych podczas 18. Wyścigu Górskiego PRZĄDKI-VALVOLINE.

Pokazowi Dron Show towarzyszyć będzie prezentacja zawodników Automobilklubu Małopolskiego Krosno po finałowych rundach Mistrzostw Polski, przeprowadzonych podczas 18. Wyścigu Górskiego PRZĄDKI.

Samochody zawodników zostaną ustawione w bezpośrednim sąsiedztwie strefy publiczności w godzinach 18:30-19:30. Każdy kto przybędzie na Dron Show będzie miał okazję zapoznać się z budową samochodu wyścigowego, porozmawiać z zawodnikami oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Zawodnikami, którzy zaprezentują swoje samochody będą Karol Krupa, Szymon Piękoś oraz Jakub Ulanowski.

Informacje organizacyjne

Ważna wskazówka dla widzów!

UWAGA: Wejście na pokaz  planowane jest od strony ul. Kaczorowskiego!

Strefa publiczności przeznaczona dla osób, które przybędą na pokaz dronów będzie zlokalizowana na terenach strefy inwestycyjnej znajdującej się przy ul. Kaczorowskiego. Strefa będzie znajdować się mniej więcej w połowie długości ul. Kaczorowskiego, na wysokości łącznika z ul. Lotników obok firm LAMINEX oraz ECOLINE. Teren strefy publiczności zostanie oświetlony przez wozy jednostki OSP Krosno-Turaszówka, które dodatkowo będą tak umiejscowione, aby jednocześnie wyznaczyć początek i koniec strefy.

Na wydarzenie będzie można przybyć samochodem. Wjazd na ul. Kaczorowskiego od ul. Lotników będzie możliwy od strony ul. Zręcińskiej oraz ul. Słonecznej (Osiedla
R. Traugutta oraz dzielnicy Suchodół). Na czas wydarzenia na ul. Kaczorowskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy zgodnie z przedstawionym schematem. Prawy pas będzie służył do komunikacji dla samochodów osobowych, natomiast na lewym pasie będzie można zaparkować swój samochód. Wyjazd z terenu wydarzenia będzie możliwy łącznikiem ul. Kaczorowskiego z ul. Lotników.

Do pobrania mapka strefy dla publiczności, uwzględniająca zmianę organizacji ruchu.

Mapa sytuacyjna

Prosimy wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w pokazie o przybycie na miejsce wydarzenia co najmniej 30 minut wcześniej (pokaz zaplanowany jest na godzinę 19:00). Mając na uwadze specyfikę pokazu, drony będą ustawione w ten sposób, aby tworzone przez ich napisy oraz figury były widoczne właśnie z wyznaczonej strefy publiczności. Przybycie na miejsce odpowiednio wcześniej pozwoli na spokojne zaparkowanie samochodu oraz przejście do strefy publiczności.

Joanna Sowa
Urząd Miasta Krosno

Sylwia Tęcza
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

 

 
 
 
 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS