Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Spot pt. „Fundusze Europejskie w walce z pandemią”, ukazujący zmagania ratownika medycznego, a zarazem szefa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu znalazł się w gronie laureatów 12. edycji konkursu „Fundusze Europejskie w kadrze” w ramach Międzynarodowego Festiwalu Energa Camerimage w Toruniu.

Na konkurs od kilkunastu lat zgłaszane są filmy promocyjne z całej Polski. Warunkiem udziału w tym plebiscycie jest ich związek z funduszami unijnymi. Z każdym rokiem rywalizacja jest coraz trudniejsza. Regiony prześcigają się wzajemnie w pomysłach na ukazywanie efektów wdrażania funduszy w swoich okolicach. Od zeszłego roku, do konkursu wprowadzono dodatkową konkurencję – spoty o tematyce wykorzystania Funduszy Europejskich na walkę z COVID-19.

W skład jury Konkursu wchodzą przedstawiciele branży marketingu i reklamy, twórcy filmowi zaproszeni przez organizatorów Festiwalu, a także przedstawiciel Komisji Europejskiej.

W tym roku uznanie jury zdobyliśmy właśnie za spot o trudnej i nierównej walce z pandemią Covid.

Zobacz nagrodzony spot:

 

Przypomnijmy, do tej pory Podkarpackie zostało nagrodzone czterema statuetkami Camerimage za różne spoty prezentujące efekty wdrażania Funduszy Europejskich. Zazwyczaj doceniano nas za kreatywność w tworzeniu, autentyczne historie i doskonałe obrazy

- Filmik Podkarpackiego jest perswazyjny, komunikatywny, jasny. To znak firmowy tego, co województwo robi od lat. Paradokumentalne historie, w których można przywiązać się do bohatera, to są historie które przyciągają. To dowód na to, ze Podkarpackie od lat trzyma poziom – mówił Jan Majle (copywriter, dyrektor kreatywny), jeden z jurorów.

Statuetka Camerimage

Sylwia Tęcza
Oddział Komunikacji i promocji Funduszy Europejskich

 

 
 
 
 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS