Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Zapraszamy beneficjentów RPO WP do współpracy przy organizacji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Termin na zgłoszenie atrakcji został wydłużony do 17 kwietnia br.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć swój projekt" dla mieszkańców i turystów Podkarpacia przynajmniej na jeden dzień, w okresie od 7 do 10 maja.

Liczymy na pomysłowość beneficjentów naszego województwa, którzy przez udział w ogólnopolskiej akcji skorzystają z dodatkowej promocji pod wspólnym szyldem. W ramach akcji można przykładowo zorganizować festyny, koncerty, bezpłatne zwiedzanie obiektów, zaoferować bezpłatne lub zniżkowe bilety wstępu.

Zapraszamy samorządy do promocji efektów wieloletnich starań w pozyskiwaniu funduszy europejskich i pokazania ich swoim mieszkańcom.

Ogólnopolska akcja promocyjna

Tegoroczne „Dni Otwarte" zostaną objęte promocją w ogólnopolskich mediach. Ponadto, na specjalnie uruchomionej stronie internetowej www.dniotwarte.eu będzie można znaleźć informacje o każdym projekcie biorącym udział w akcji, wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta tzw. program „Dnia Otwartego", godzinami otwarcia i mapką dojazdu. Akcja będzie posiadała również spójną identyfikację wizualną: logo oraz gotowe szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty, itp.). 

Zasady wizualizacji kampanii wraz z wzorami plików graficznych (w tym logo i bannery internetowe) dostępne są na stronie internetowej www.dniotwarte.eu.


Jak się zapisać?

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w przedsięwzięciu, prosimy:

- zapoznać się z regulaminem akcji, znajdującym się w załączniku;

- wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy, na stronie www.dniotwarte.eu

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat "Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2015".

Osobami do kontaktu w tej sprawie są:

Wioletta Rejman – tel. 17/747 64 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Skrzypek – tel. 17/850 17 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS