Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Jego wydanie zbiegło się z zakończeniem trzeciej edycji konkursu „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”. 8 grudnia podczas gali spośród projektów nominowanych do finału, statuetki otrzymało 7 Mistrzów Zmian oraz zwycięzca plebiscytu internautów. Nowatorskie rozwiązania w usługach społecznych, lepiej wyposażone szpitale i szkoły, modernizujący się transport, nowe atrakcje w obszarze kultury i turystyki, znakomite warunki do rozwoju biznesu – to efekty realizacji programu regionalnego, które warto docenić. Sprawdź, jakie projekty zostały najwyżej ocenione i kto został mistrzem w swojej kategorii. Teksty w zakładce „Dobre praktyki” opisują laureatów i nominowanych w poszczególnych kategoriach. Jest też projekt, który otrzymał wyróżnienie specjalne.

Konkursy są atrakcyjnym pomysłem na promocję Funduszy Europejskich. Przy ich organizacji można wykorzystać cały pakiet działań promocyjnych skierowany zarówno do uczestników, jak i obserwatorów. O jakim pakiecie mowa i dlaczego tak ważna jest rywalizacja, która wzbudza pozytywne emocje? „Mistrzostwa emocji” – ten tekst z pewnością odpowie na te pytania.

Na przestrzeni prawie 20 lat uczestnictwa w polityce spójności znacząco uprościliśmy i uatrakcyjniliśmy komunikację w obszarze funduszy unijnych – mówi WIOLETTA REJMAN, dyrektor Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego. Jakie działania informacyjne i promocyjne dotyczące funduszy unijnych prowadzi Urząd Marszałkowski? Jak się zmienia język, którym komunikujemy się w obszarze wykorzystania Funduszy Europejskich? O tym wszystkim opowiada dyrektor WIOLETTA REJMAN, w wywiadzie pt. „Fundusze Europejskie są atrakcyjne”.

Pracownicy Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej UM już kolejny raz zaprosili dziennikarzy podkarpackich mediów oraz rzeczników prasowych instytucji regionalnych na wizytę studyjną.

Wolisz lekturę w bardziej tradycyjnej formie? Zobacz animację i pobierz nowy numer w PDF.

Przeczytaj e-wydanie Zobacz zmiany w całości.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS