Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Fundusze Europejskie zazwyczaj towarzyszą wielkim wydarzeniom w naszym regionie, nie zabraknie ich podczas II Podkarpackich Pokazów Lotniczych. Na terenach Ośrodka Kształcenia Lotniczego w Jasionce, gdzie nie tylko niebo, ale również ziemia wypełnione będą atrakcjami, planujemy zorganizować coś odlotowego. Dla obserwatorów podniebnych akrobacji szykujemy nie tylko stoisko promocyjne, ale całą strefę europejską z konkursami i zabawami!

Tego typu imprezy to dla osób zajmujących się wdrażaniem Funduszy Europejskich doskonała okazja, by promować i propagować informacje o  środkach unijnych dostępnych w naszym regionie i w kraju. Podczas lotniczego święta w obrębie naszej strefy na potencjalnych beneficjentów czekać będą specjaliści, którzy będą udzielać informacji o środkach dostępnych w ramach perspektywy finansowej 2014 - 2020. 

Teorię będzie można uzupełnić w bezpośrednich rozmowach z osobami, które już korzystały ze środków unijnych i zrealizowały projekty. W unijnej strefie planowana jest bowiem ekspozycja kilkudziesięciu instytucji i stowarzyszeń, które inicjowały swoją działalność, bądź też rozwijały się przy pomocy unijnego wsparcia.

Już wkrótce ujawnimy szczegóły dotyczące unijnej strefy. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmiku o tym, jak do odlotu na imprezę przygotowują się Władysław Ortyl - Marszałek Województwa Podkarpackiego i Marek Orkisz – Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS