Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Wprawdzie od wycieczki do Brukseli, w której udział wzięli laureaci naszego konkursu Fundusze Europejskie – zaprojektuj swoją przyszłość minęło już wiele tygodni, jednak zachęcamy do zapoznania się z emocjami, jakie towarzyszyły uczestnikom tej europejskiej wyprawy, które zarejestrowano okiem kamery.

Przypomnijmy: w konkursie, który organizowany był dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych udział wzięło prawie 2 tys. osób. Najmłodsza grupa uczniów rysowała komiksy, starsi pisali słowa piosenki, najstarsi uczestnicy projektowali gry planszowe. Wszystkie te prace musiały dotyczyć projektów zrealizowanych z Funduszy Europejskich. Dziesięcioosobowa grupa najstarszych laureatów konkursu wraz z trójką opiekunów w nagrodę pojechała na dwa dni do Brukseli. Uczestnicy wycieczki mieli okazję nie tylko zobaczyć stolicę Unii Europejskiej, ale zwiedzić Parlament Europejski oraz poznać specyfikę pracy europosłów.

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS