Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego do wzięcia udziału w konferencjach konsultacyjnych, związanych z nowym programem regionalnym (FEP 2021-2027).

Spotkania te mają na celu uzyskanie jak największej liczby opinii od osób zainteresowanych dalszym rozwojem regionu. Chodzi o głos zarówno indywidualnego mieszkańca, jak również sugestie na temat oczekiwań, widziane z perspektywy właściciela firmy, przedstawiciela instytucji, dyrektora szkoły, szpitala, czy innego podmiotu publicznego lub prywatnego funkcjonującego w regionie. Wysłuchanie różnych uwag i sugestii pomoże wypracować finalną wersję programu regionalnego, którego treść będzie negocjowana z Komisją Europejską.

W spotkaniach można wziąć udział stacjonarnie lub online.

Pierwsza konferencja konsultacyjna odbędzie się w podrzeszowskiej Jasionce, kolejne: w Przemyślu, Krośnie i Tarnobrzegu, zgodnie z poniższym harmonogramem. Do udziału w nich wymagane jest wysłanie odpowiedniego formularza rejestracyjnego precyzującego formę udziału (online lub stacjonarnie). Liczba miejsc dostępnych stacjonarnie jest ograniczona.  Wszystkie konferencje będzie można obejrzeć także na platformie You Tube. Link do konferencji zostanie zamieszczony na dzień przed wydarzeniem na naszej stronie internetowej.

Do pobrania:

Projekt programu regionalnego FEP 2021-2027

Harmonogram konferencji  i formularze rejestracyjne

  • 14 stycznia 2022 r. w godz. 13.00 -17.00 Konferencja konsultacyjna w Centrum Wystawienniczo Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce.

Formularz – udział stacjonarny

Formularz – udział online

Pozostałe spotkania konsultacyjne odbędą się w godzinach od 10:00 do14:00, w następujących miejscach i terminach:

  • 21 stycznia 2022 r. - Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Plac płk, Berka Joselewicza 1, Przemyśl (Uwaga zmiana daty spotkania z 20 na 21 stycznia 2022r.!)

Formularz – udział stacjonarny

Formularz – udział online

Program konferencji w Przemyślu (docx, 62.22 KB)

  • 24 stycznia 2022 r. - Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie, ul. Dmochowskiego 12, (UWAGA! Zmiana miejsca konferencji!)

Formularz – udział stacjonarny

Formularz – udział online

Program konferencji w Krośnie (docx, 63.06 KB)

  • 26 stycznia 2022 r. - Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10, (UWAGA! Zmiana miejsca konferencji!)

Formularz – udział stacjonarny

Formularz – udział online

Program konferencji w Tarnobrzegu (docx, 62.35 KB)

Z uwagi na panującą epidemię liczba osób mogących wziąć udział w formie stacjonarnej jest ograniczona. O udziale będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia listy rezerwowej.

O zakwalifikowaniu do udziału w konsultacjach uczestnik zostanie poinformowany mailowo przez pracownika urzędu marszałkowskiego. Zaproszenia na konsultacje społeczne wysyłane zostaną przez obsługę techniczną na 2-3 dni przed wydarzeniem. 

W przypadku gdy liczba chętnych będzie przewyższać planowaną liczbę uczestników, Organizator zweryfikuje listę osób zgłoszonych i dopuści do udziału tylko jedną osobę z danej instytucji bądź firmy. 

Ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami

Osoby z niepełnosprawnościami prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa i szczególnych potrzeb, ułatwiających udział w spotkaniu pod nr tel. pod nr 17 747 64 86 lub elektronicznie na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zobacz więcej

Konsultacje społeczne projektu programu FEP 2021-2027

 

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS