Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Jesteś uczniem szkoły średniej? Masz głowę pełną pomysłów i chciałbyś wygrać nagrodę dla siebie i dla swojej szkoły? Weź udział w konkursie, który przygotowaliśmy wspólnie z organizatorami trzeciej edycji wydarzenia „Wystartuj z nami – Czas na Fundusze Europejskie”. Stwórz grę, opisującą Twoją drogę do sukcesu i wygraj voucher zakupowy. Zasady konkursu są banalnie proste, a pracę konkursową można przygotować w trzy osoby.  

Zasady

Aby przystąpić do konkursu należy przede wszystkim zapoznać się z Regulaminem (do pobrania niżej), wypełnić Formularz zgłoszeniowy (do pobrania niżej) i dostarczyć pracę, którą w tym przypadku jest gra. Format gry jest całkowicie dowolny – może to być gra planszowa lub karciana, a także aplikacja mobilna. Ważne, by w grze pojawił się temat przewodni: Moja droga do sukcesu i jeden z trzech tematów pobocznych:

- dzięki Funduszom Unijnym

- jako kariera Zawodowa

- czyli Skuteczne wykorzystanie predyspozycji.

Prace mogą być przygotowane w grupach trzyosobowych. Nagrody przewidziano dla każdego z członków zespołu. Zwycięzcy otrzymają vouchery po 250 zł, zdobywcy drugiego miejsca otrzymają po 150 zł, a trzeciego po 100 zł. Dodatkowo zwycięzcy wygrywają dla swojej szkoły stół do „gry w piłkarzyki”.

Do pobrania:

Terminy

Prace konkursowe należy złożyć osobiście lub listownie do siedziby Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie (al. Batalionów Chłopskich 7; 35-038 Rzeszów)  do dnia 20 kwietnia 2018 r. do godziny 15.30. Osobą do kontaktu w kwestii konkursu i odbioru prac jest Urszula Bociek. Wyniki konkursu podane będą w dniu 24 kwietnia na stronie internetowej: http://www.rpo.podkarpackie.pl/index.php/wydarzenia-promocyjne.

O wynikach konkursu, jak również o całym wydarzeniu szeroko będziemy mówić również za pośrednictwem Facebooka https://www.facebook.com/events/969055919910654/.

Zapraszamy do dołączenia do grona uczestników.

 

Organizatorzy

Organizatorami konkursu są instytucje, które wspólnie pracują przy imprezie pt. „Wystartuj z nami – Czas na Fundusze Europejskie”: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Linetech S. A., Starostwo Powiatowe w Rzeszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie oraz Zespół Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie.

ZAPRASZAMY !!!

twoja droga do sukcesu

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS