Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Prowadzisz przedszkole, żłobek lub świadczysz usługi poprawiające sytuację osób, które z różnych względów słabiej radzą sobie w otaczającej je rzeczywistości? A może w trosce o środowisko stawiasz na ekologiczne oczyszczalnie ścieków lub termomodernizację? Bądź inwestujesz w zbiorowy transport miejski, dbasz o komfort podróżnych i poprawiasz infrastrukturę komunikacyjną? A może stwarzasz możliwość nauki zawodu w specjalnościach, na które jest zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy?

Jeśli zrealizowałeś projekt, na który pozyskałeś dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020, weź udział w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie Zmiany”!

Projekty można zgłaszać w 5 kategoriach:

  • Dla rodziny – projekty związane z ochroną zdrowia, obejmujące m.in. żłobki, przedszkola, pomoc społeczną i wsparcie rodziny
  • Dla środowiska – projekty służące polepszeniu jakości życia i zwiększaniu atrakcyjności regionu
  • Dla gospodarki – projekty sprzyjające przedsiębiorczości, rozwojowi konkurencyjnych i innowacyjnych firm
  • Dla mobilności – projekty podnoszące jakość infrastruktury komunikacyjnej – transportu kolejowego, drogowego i miejskiego
  • Dla lepszego jutra – projekty mające na celu rozwój kwalifikacji zawodowych, wspieranie rynku pracy i podnoszenia jakości i dostępności usług publicznych.

W każdej z 5 kategorii Kapituła Konkursu wybierze 5 najbardziej efektywnych przedsięwzięć. Nagrodą dla wszystkich nominowanych będzie kampania promocyjna. Złożą się na nią m.in. prezentacje projektów na stronie konkursu mistrzowskiezmiany.pl, informacje w mediach lokalnych, regionalnych i społecznościowych, a także opis w albumie podsumowującym konkurs.

Szczególnie uhonorowani zostaną „mistrzowie zmian”, czyli zdobywcy 1. miejsca w każdej kategorii. Nie tylko otrzymają statuetki laureatów, ale zostaną też bohaterami filmowego spotu promocyjnego.

Głos oddamy również internautom – spośród 25 nominacji będą mogli wybrać najlepszy ich zdaniem projekt.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu, znajdują się na stronie mistrzowskiezmiany.pl.

Projekty należy zgłaszać za pośrednictwem aplikacji konkursowej znajdującej się na stronie internetowej mistrzowskiezmiany.pl do 14 czerwca.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości do Państwa dyspozycji są pracownicy Biura Konkursu:

  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • kom.: 605 517 009, 605 166 002, 605 165 008.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenia!

 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS