Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Na zółtym tle schemat mapy z wyznaczoną trasą, obok drogowskaz z napisem gra miejska, dalej postać Alberta  mówiaca Zapraszamy na grę miejską Tropimy Fundusze Europejskie w Rzeszowie, pod spodem pasek logotypów unijnych

 

Fundusze Europejskie są wokół nas. W sobotę 23 października br. będzie świetna okazja, aby się o tym przekonać, biorąc udział w wyjątkowej grze miejskiej Tropimy Fundusze Europejskie.

Gry miejskie to znakomite połączenie zabawy z edukacją, a także najlepszy sposób na spędzenie weekendu. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego zaprasza wszystkich miłośników zagadek, dobrej zabawy i ruchu na świeżym powietrzu już w najbliższą sobotę. Punkt startowy będzie zlokalizowany w namiocie przed Urzędem. Uczestnicy ruszą na trasę tropami Funduszy Europejskich o 11:00.

Każdy z uczestników, który dotrze do mety i poprawnie wykona wszystkie zadania, otrzyma certyfikat ukończenia gry i nagrodę niespodziankę.

Regulamin gry (docx, 59.11 KB)

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS