Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

Autorką najlepszego euro – selfie została Bożena Drozd. Pani Bożena nie tylko przysłała bardzo sympatyczną fotografię, ale również poprawnie odpowiedziała na wszystkie pytania zawarte w kuponie konkursowym. Jury konkursowe złożone z osób, które na co dzień zajmują się promocją i informacją Funduszy Europejskich było jednogłośne.

Euro - selfie pani Bożeny zostało wykonane na tle Ogrodów Bernardyńskich w Rzeszowie. Zostały one oddane do użytku w 2013 roku. Realizacja inwestycji zajęła trzy lata. Aktualnie służą one mieszkańcom oraz turystom jako miejsce odpoczynku oraz centrum religijno-kulturowe. Obecna kompozycja składa się  z sieci przecinających się ścieżek, wysepki, figury św. Franciszka oraz oczka wodnego i fontann - głównej atrakcji zwłaszcza dla dzieci. Zainwestowano również w dekoracyjną roślinność i kwiaty tworzące oryginalne labirynty. Alejki pokryto ozdobną kostką oraz zamontowano przy nich ławki. Łącznie na terenie parku znajduje się 50 stanowisk siedzących. Całość obiektu została kompleksowo oświetlona. Ogrody powstały z RPO WP 2007 – 2013 , a kwota unijnego dofinansowania to ponad 24 miliony PLN.

Pani Bożena Drozd otrzymuje od nas w nagrodę voucher do sieci sklepów Empik. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

 Autorka najlepszego euro – selfie: Bożena Drozd

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS