Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Zakończyliśmy cykl konferencji konsultacyjnych projektu programu regionalnego: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Spotkania odbyły się w formie tradycyjnej i online w czterech miejscach: w Jasionce, Przemyślu, Krośnie i Tarnobrzegu. W spotkaniach udział wzięło osobiście ponad 300 osób. Drugie tyle wysłuchiwało wystąpień za pośrednictwem platformy internetowej zoom. Na profilu YouTube odnotowano do tej pory łącznie ponad 2,5 tys. wyświetleń. Spore zainteresowanie zaobserwowaliśmy również na Facebooku. Udostępnione tam transmisje mają aktualnie prawie 11 tys. odbiorców, liczne reakcje i udostępnienia.

Cztery osoby siedzące na fotelach przysłuchujące się konferencji.

Duże zainteresowanie projektem programu

Zebrane dane  pozwalają na wysunięcie pierwszych wniosków, że projekt nowego programu budzi duże zainteresowanie wśród mieszkańców regionu. Wielu z nich aktywnie wzięło udział w spotkaniach, zadając pytania i przekazując wnioski i swoje uwagi zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem Internetu. Wszystkie zostały zebrane i teraz zostaną rozpatrzone w trakcie dalszych prac nad ostatecznym kształtem programu FEP 2021-2027. Uwagi i sugestie ciągle zbierane są w formie elektronicznej lub tradycyjnej na specjalnych formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej. Dotychczas zebraliśmy ich łącznie około 70.

Widok na salę konferencyjną z uczestnikami siedzącymi w fotelach.

Dostępne w internecie

Wszystkie konferencje zostały zapisane na naszym profilu: Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na YouTubie i tam odsyłamy wszystkich, którym nie udało się wziąć bezpośrednio w nich udziału, a chcieliby dowiedzieć się jak przebiegały.

Na naszej stronie internetowej w odpowiedniej zakładce są też udostępnione wszystkie prezentacje, przedstawione i referowane przez naszych prelegentów podczas tych czterech spotkań. Znajdują się one tu: TRANSMISJE ONLINE i MATERIAŁY

Widok na salę konferencyjną i scenę z prelegentami Widok na salę konferencyjną z uczestnikami spotkania.

Zabierz głos

Ciągle można jeszcze zgłaszać swoje uwagi i opinie oraz wnioski do projektu FEP 2021-2027 do czego gorąco zachęcamy. Można to zrobić na specjalnych formularzach dostępnych pod linkiem: Wypełnione formularze można wysłać online oraz pocztą tradycyjną na wskazany adres.

Konsultacje projektu FEP zakończą się 4 lutego br.

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS