Marzysz o wspaniałej pracy? Chcesz podszkolić się w pisaniu CV, albo chciałbyś się dowiedzieć jak otworzyć własny biznes przy pomocy pieniędzy unijnych? A może jesteś przedsiębiorcą i szukasz odpowiedniego kandydata do pracy, albo chciałbyś poszerzyć kompetencje swoich pracowników za Fundusze Europejskie? Jeżeli choć jedno z powyższych dotyczy Ciebie to nie możesz przegapić tego wydarzenia. Wystartuj z nami – Czas na Fundusze Europejskie to wydarzenie, przypominające targi pracy. Odbędzie się w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie 24 października.

Wystartuj z nami – dlaczego powinni skorzystać młodzi?  

Bo to swoistego rodzaju targi pracy, na których będzie można się dowiedzieć jak napisać niezawodne CV, jak wypaść bezbłędnie na rozmowie kwalifikacyjnej, jak otworzyć własny biznes, czy jak uruchomić start-upa. Ponadto w trakcie imprezy zaplanowane zostały rozmowy kwalifikacyjne na konkretne stanowiska pracy.

Wystartuj z nami - dlaczego powinni skorzystać przedsiębiorcy?  

Bo w jednym miejscu będzie można spotkać się i porozmawiać z setkami kandydatów do pracy, przeprowadzić rekrutację wśród młodej, ambitnej i dobrze wykształconej kadry, a także wziąć udział w warsztatach na temat Bazy Usług Rozwojowych – która może się okazać doskonałym narzędziem w rozwijaniu umiejętności pracowników każdej firmy!

Rejestracja chętnych

Co należy zrobić, aby wziąć udział w imprezie? Zarejestrować się na stronie https://wystartujznami.nakiedy.pl/Przejdź do serwisu zewnętrznego oraz śledzić wydarzenie na Facebooku.

PLAKAT lista stanowisk 3