Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na nasze wydarzenie Wystartuj z nami – czas na Fundusze Europejskie!

Dla kogo?

Jak zawsze zapraszamy ludzi młodych (studentów i absolwentów) poszukujących pracy… jak zawsze zapraszamy tych, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić – więc czemu by nie pracodawcę… jak zawsze zapraszamy pracodawców, którzy poszukują pracowników do swojej firmy! To wydarzenie jest tworzone z myślą o Was! Ale nie tylko…

Nowość!

Jednak ta edycja nie będzie taka, jak dotychczasowe! Widząc popularność i potencjał naszego wydarzenia,  mamy dla Was nowość. Tą nowością jest dodatkowe wydarzenie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie im. Stanisława Staszica, gdzie po raz pierwszy, poza naszą stałą lokalizacją czyli Zespołem Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, zostanie zorganizowane Wystartuj z nami!

Gdzie i kiedy?

16 kwietnia 2019 r. spotykamy się w Krośnie, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica, na ul. Tysiąclecia 5. Rozmowy kwalifikacyjne u poszczególnych pracodawców ruszają o godzinie 10.00.

oraz

24 kwietnia 2019 r. widzimy się w Rzeszowie w Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa w Rzeszowie, na ul. Hetmańskiej 45a, gdzie, jak zawsze, czeka na Was moc atrakcji! Będą nieodzowne rozmowy kwalifikacyjne, będą warsztaty, stoiska pracodawców, a nawet konkursy.

Jak?

Warunek jest jeden - jeśli chcecie wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej lub warsztatach musicie wypełnić formularz na stronie: https://wystartujznami.nakiedy.pl/

Portal będziemy aktywować w dwóch turach:

  • 2 kwietnia 2019 r. - na wydarzenie w Krośnie
  • 10 kwietnia 2019 r. – na wydarzenie w Rzeszowie

Chcecie poznać wszystkie szczegóły – śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku! Lista pracodawców wraz z wykazem stanowisk – już wkrótce!

 

Plakat wydarzenia Wystartuj z nami