Marzą się Wam wakacje? Spokojnie – na letni błogostan przyjdzie czas. Jeszcze można powalczyć o nagrody w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”. I dlatego dla wszystkich, co nie zdążyli przedłużamy przyjmowanie zgłoszeń do 23 czerwca. Wykorzystajcie więc najbliższe dni na doszlifowanie formularzy, które jeszcze opracowujecie. Namawiamy też na przygotowanie nowych.

Zgłaszając kilka projektów w różnych kategoriach zwiększają Państwo swoją szansę na wygraną. Prosimy pamiętać, aby przygotować do każdego projektu odrębne zgłoszenie. Do wyboru mają Państwo 5 kategorii:

  • Dla rodziny – projekty związane z ochroną zdrowia, obejmujące m.in. żłobki, przedszkola, pomoc społeczną i wsparcie rodziny
  • Dla środowiska – projekty służące polepszeniu jakości życia i zwiększaniu atrakcyjności regionu
  • Dla gospodarki – projekty sprzyjające przedsiębiorczości, rozwojowi konkurencyjnych i innowacyjnych firm
  • Dla mobilności – projekty podnoszące jakość infrastruktury komunikacyjnej – transportu kolejowego, drogowego i miejskiego
  • Dla lepszego jutra – projekty mające na celu rozwój kwalifikacji zawodowych, wspieranie rynku pracy i podnoszenia jakości i dostępności usług publicznych.

Nagrodą dla wszystkich nominowanych będzie kampania promocyjna. Złożą się na nią m.in. prezentacje projektów na stronie konkursowej, informacje w mediach lokalnych, regionalnych i społecznościowych, a także opis w albumie podsumowującym konkurs. W związku z tym do miejsc realizacji projektów pojadą dziennikarz i fotograf. W wyniku tych wizyt powstaną profesjonalne materiały (tekst i zdjęcia). Podmioty, których projekty uzyskały nominację, dostaną także pakiet 10 zdjęć do wykorzystania we własnych publikacjach promocyjnych.

Szczególnie uhonorowani zostaną zdobywcy 1. miejsca w każdej kategorii, czyli „mistrzowie zmian” – będą bowiem także bohaterami filmowego spotu promocyjnego i otrzymają statuetki laureatów.

Głos oddamy również internautom – spośród 25 nominowanych przedsięwzięć będą mogli wybrać w drodze głosowania najlepszy ich zdaniem projekt.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie, dzwoniąc na podane numery: 605 517 009, 605 166 002, 605 165 008. Służymy Państwu pomocą od 8.00 do 18.00 (gdy jest potrzeba, proszę dzwonić także poza tymi godzinami).

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Udział w konkursie jest bezpłatny. Więcej o konkursie można przeczytać na stronie mistrzowskiezmiany.plPrzejdź do serwisu zewnętrznego.