W nietypowej formie, ale się odbędą – mowa o Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, do których przygotowania już się rozpoczęły. Coroczna ogólnopolska akcja, której celem jest promocja projektów zrealizowanych przy udziale Funduszy Europejskich w tym roku ma się odbyć po raz 7. W regionie szykujemy z tego powodu również kilka ciekawych inicjatyw za pośrednictwem Internetu. Szczegóły poniżej.

W tym roku przedsięwzięcie to będzie miało charakter głównie on-line. W tym celu planowane jest utworzenie specjalnej platformy internetowej za pośrednictwem której prezentowane będą projekty unijne i beneficjenci.

Ponadto pod koniec września planowana jest intensyfikacja działań oraz transmisje na żywo ze spotkań, podczas których poruszane będą kwestie związane z możliwością pozyskania Funduszy Europejskich przez osoby fizyczne oraz firmy, a także związane z pomocą podmiotom gospodarczym w ramach tarczy antykryzysowej.

Zapraszamy wszystkich beneficjentów o włączenie się w akcję, załączamy zaproszenie wystosowane przez pana Władysława Ortyla, Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Do pobrania:

Zaproszenie Marszałka Województwa Podkarpackiego (PDF-scan; 622.63 KB)

Zaproszenie Marszałka Województwa Podkarpackiego( PDF-dostępne; 315.17 KB )

Specyfikacja materiałów dla beneficjentów (pdf, 244.04 KB)