Pełnia lata, sezon urlopowy, a my oddajemy do użytku najnowszy numer naszego biuletynu Zobacz zmiany. Biuletyn ma nie tylko formę papierową ale, również elektroniczną. To pozwala na lekturę czasopisma w każdym miejscu na świecie. Zachęcamy zatem do jego lektury podczas wakacyjnego relaksu. W przerwie pieszych wędrówek czy rowerowych rajdów lub aktywności nad wodą. Zwłaszcza, że środek wypełniony jest wieloma ciekawymi i pożytecznymi informacjami.

Dużo artykułów w niniejszym numerze poświęcone jest sprawom gospodarczym oraz możliwościom, z jakich przedstawiciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mogą skorzystać w ramach podkarpackiej tarczy antykryzysowej.

Dużo miejsca zajmują również informacje o wsparciu, kierowanym dla osób, które Covid-19 mają już za sobą. Pomoc w odzyskaniu pełni sił i powrót do życia po chorobie oraz opieka na przyszłość to główna idea zainicjowanego przez Samorząd Województwa Podkarpackiego projektu skierowanego właśnie do ozdrowieńców.

Na szczególną uwagę zasługują również artykuły o atrakcjach turystycznych, które po ciężkich miesiącach przestoju otworzyły dzięki Funduszom Europejskim swoje drzwi dla spragnionych wrażeń turystów. Być może właśnie po lekturze naszego biuletynu, ktoś z czytelników zdecyduje się je odwiedzić?

Przeczytaj e-magazyn „Zobacz zmiany 2/2020”

Wersja dostępna PDF (Rozmiar: 8.02 MB)

POLECAMY!!!