Zachęcamy do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. To zaproszenie kierujemy zarówno do bezpośrednich beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, jak również do wszystkich mieszkańców naszego regionu. W tym roku ogólnopolska akcja, która polega na promocji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich przeniosła się całkowicie do Internetu. W ramach tegorocznych DOFE beneficjenci mogą pokazać swoje projekty, a pozostali mogą wziąć udział w nietypowych, wirtualnych spacerach, webinariach i warsztatach online. Zostaną one zorganizowane na dwóch płaszczyznach: ogólnopolskiej i regionalnej.

Co w ramach akcji ogólnopolskiej?  

DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. Organizowana jest co roku po to, by pokazać jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje. W tym roku w  związku z pandemią całe przedsięwzięcie przeniosło się do Internetu. Działania w ramach ogólnopolskiej akcji koncentrować się będą podczas weekendu 25-27 września br. Na stronie internetowej dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty oraz wiele innych atrakcji.

Baner DOFE ogólnopolski

Co w ramach akcji na Podkarpaciu?

Równolegle do działań ogólnopolskich prowadzone będą działania na specjalnej podkarpackiej platformie internetowej. Za jej pośrednictwem pokazane będą nie tylko stoiska promocyjne beneficjentów, ale  również transmitowane będą przydatne i ciekawe oraz inspirujące warsztaty z beneficjentami np. pieczenie proziaka czy tworzenie kosmetyków domowymi sposobami. To wszystko po to, by uporządkować i usystematyzować wiedzę o zrealizowanych projektach. Działania regionalne na platformie skoncentrują się w dniach 24 – 26 września br.

Wszystkich zainteresowanych przedsięwzięciem zachęcamy do dołączenia do specjalnego wydarzenia pod nazwą: „Live z Funduszami” na Facebooku. Tam sukcesywnie będziemy publikować szczegółowe informacje o całym przedsięwzięciu.

Wizualizacja strony DOFE na Podkarpaciu

Zapraszamy do udziału w konkursach

  • Bliżej niż myślisz

Wiesz, że Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz? Rozejrzyj się, nagraj krótki filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Twojej okolicy dzięki wsparciu ze środków unijnych. Na autorów najlepszych filmików czekają nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł!

Bliżej niż myślisz

Baner konkursowy DOFE

  • Pokaż swój projekt

Nie zapominamy także o Beneficjentach Funduszy Europejskich. Konkurs „Pokaż nam swój projekt” jest właśnie dla Was. Do wygrania kamera, aparat, a dla zwycięzcy mamy coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroka promocja!

Pokaż swój projekt

Baner konkursu dla Beneficjentów: Pokaż nam swój projekt