Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego zaprasza do wzięcia udziału w charakterze wystawcy w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Podkarpackie Virtual Expo 2020, które odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 r. 
Podkarpackie Virtual Expo 2020 to wydarzenie hybrydowe, łączące spotkania on-line w ramach wirtualnych targów oraz tradycyjny event w postaci wydarzeń towarzyszących - transmitowanych na żywo. Do bezpłatnego udział w wirtualnych targach zaproszeni są wszyscy przedsiębiorcy pochodzący z województwa podkarpackiego, jak również z całej Polski związani z lotnictwem, motoryzacją, informacją i telekomunikacją oraz pracą i jakością życia, w tym szczególnie turystyką.


Udział w charakterze wystawcy on-line wymaga wcześniejszej rejestracji, która dostępna jest do 24 września do godziny 12:00 pod adresem http://virtualexpo.podkarpackie.pl"".

W trakcie trwania targów na dedykowanej platformie Virtual Expo zarejestrowani wystawcy będą posiadali swoje spersonalizowane wirtualne stoiska. Wizualizacja hali targowej będzie przedstawiała dostępnych wystawców w formie aktywnych logotypów, które umożliwią każdemu odwiedzającemu targi wizytę na wirtualnym stoisku z  dostępnymi opcjami, takimi jak czat.

W ramach targów Podkarpackie Virtual Expo odbywać się będzie również Ekogala, czyli targi produktów i żywność wysokiej jakości oraz targi pracy – Podkarpackie Wystartuj z nami z funduszami.

Dodatkową atrakcją będzie bezpośrednia transmisja wydarzeń towarzyszących ze studia zorganizowanego w G2A Arenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Będą to dedykowane targom webinary oraz sesje Q&A z  udziałem zaproszonych ekspertów z  poszczególnych branż oraz koncerty zespołów muzycznych i pokazy.

Zwiedzanie targów oraz możliwość uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących będzie ogólnodostępne i bezpłatne dla wszystkich pod adresem www.virtualexpo.podkarpackie.pl"" oraz na portalach społecznościowych: ttps://www.facebook.com/PodkarpackieVirtualExpo"" i https://www.instagram.com/podkarpackievirtualexpo/"".

Zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Programem wydarzeń towarzyszących.

Zaproszenie (pdf, 131.49 KB)

Zaproszenie - wersja dostępna (pdf, 563.39 KB)

Program wydarzenia (pdf, 563.39 KB)

Zdjęcie przedtawia głównie wnętrze Centrum Wystawienniczo Kongresowego w Jasionce z napisem zapraszamy

  

Kontakt w sprawach informacyjnych
tel. 17 773 60 45
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawach rejestracji i technicznych
tel. 605 030 223
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 
 

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS