Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi to osiem inspirujących historii o  dokonywaniu życiowych wyborów w poszukiwaniu własnej tożsamości i swojego miejsca na ziemi, na Podkarpaciu. I o roli, jaką w tych poszukiwaniach każdego z naszych bohaterów odegrały Fundusze Europejskie.

Film jest osobistym portretem ludzi, którzy zdecydowali, że na Podkarpaciu zostają. I postanawiają, że to tu będą szukać spełnienia. Ale co ten region ma im do zaoferowania? Czy jest tu miejsce na rozwój, na spełnianie swoich marzeń i ambicji? Czy to już Europa? Czy może jednak to od zawsze była Europa?

Premiera filmu 12 listopada, ale już dzisiaj zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmowego, który debiutuje na kanale YouTube Odmienione Podkarpackie. Film powstaje w ramach kampanii informacyjnej Podkarpackie to Ty, promującej efekty wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 oraz Funduszy Europejskich w regionie.

Za koncepcję i produkcję filmu odpowiada DogFilm Studio Filmowe, wielokrotny zwycięzca konkursów Camerimage 2017, 2018, 2019. Za reżyserię odpowiada Paweł Nazaruk, scenarzysta, producent, reżyser i operator filmowy. Dwukrotny stypendysta Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej. Twórca wielu nagradzanych w Polsce i za granicą autorskich filmów i seriali dokumentalnych, w tym: Dziura do piekła, To się ciągle wydarza, Searching for Hell, Miłość Polsko/Ruskaja Lubow. Do współpracy reżyserskiej zaproszony został Arkadiusz Bartosiak, wielokrotnie nagradzany reżyser filmów dokumentalnych i krótkich metraży, autor książkowych wywiadów z Andrzejem Sewerynem, Markiem Dyjakiem i Jackiem Gmochem.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu i zachęcamy do subskrybowania kanału YouTube Odmienione Podkarpackie.

Facebook""   

Instagram""   

YouTube""

#Podkarpackietoty #Podkarpackietoja #Nieprzegapswojejpremiery

Pytania dotyczące filmu kieruj na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.