Nowy numer magazynu „Zobacz zmiany” już gotowy! W naszej publikacji znajdziesz artykuły z przydatnymi wskazówkami oraz takie, które pozwalają na poszerzanie wiedzy o funduszach.

Pierwsze w tym roku wydanie poświęcamy tematom związanym z podsumowaniem funduszy na lata 2014-2020 i planach na kolejną siedmiolatkę. O tym, jak zrealizowane projekty wpływają na rozwój regionu, co było kluczowe w mijającej perspektywie finansowej i w co Podkarpacie zamierza inwestować w najbliższych latach opowiada marszałek Władysław Ortyl  w rozmowie „Nie przestajemy inwestować”.

W Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 mieliśmy do dyspozycji ponad 2,1 mld euro, czyli 9,63 mld zł. Domykanie programu potrwa do końca 2023 r., ale już dziś korzystamy z efektów jego realizacji. Więcej na ten temat w artykule „Efekty zostaną z nami”.

Ciekawie zapowiada się również lektura artykułów w sekcji „Dobre praktyki”.  Dzięki staraniom Gminy Wielopole Skrzyńskie udało się oddać do użytku nowoczesną placówkę muzealną – Kantorówka Ośrodek Dokumentacji i Historii Regionu Muzeum Tadeusza Kantora.  W Gminie Wojaszówka od kilku lat realizowane są projekty, których celem jest gromadzenie, zatrzymanie i zabezpieczenie jak największych ilości wody.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku promującego ten numer.

Wersja mobilna – możliwa do odtwarzania na tabletach i smartfonach – zobaczzmiany.pl/wydanie/1-2021/

Wersja dostępna – PDF (rozmiar: 6,72 MB)

Poprzednie numery magazynów znajdują się w sekcji „Pobierz poradniki i publikacje” pod tym linkiem.