Fundusze Europejskie wykorzystywane przez samorządy, firmy i organizacje pozarządowe odmieniają nasze województwo. Nowoczesny zielony transport, nowe drogi, innowacje w firmach, dodatkowe miejsca w przedszkolach, inwestycje w ochronę zdrowia, kulturę i środowisko. Wszystkie zmiany, podnosząc jakość życia, służą mieszkańcom Podkarpacia i Polski.

Kto najlepiej z nich korzysta? Kto zrobił na tobie najlepsze wrażenie?

Od 20 września można oddawać głosy na najlepsze projekty nominowane w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”. Głosowanie potrwa do 27 września do godz. 23:59.

Zdecyduj, które z 25 projektów wybranych przez Kapitułę Konkursu uważasz za najlepsze. Zasady są proste:

  1. Wejdź na stronę mistrzowskiezmiany.pl.
  2. W zakładce „Wybierz mistrza” znajdziesz opisy i zdjęcia wszystkich nominowanych projektów.
  3. Projekty ułożone są w kolejności alfabetycznej. Zanim oddasz swój głos (klikając w przycisk „Głosuj”), zapoznaj się z zasadami i regulaminem głosowania.
  4. Codziennie możesz głosować nawet na 5 różnych projektów, które uważasz za najlepsze. Kolejnego dnia wybierasz te same lub inne (może Ci się spodobać coś nowego).
  5. Zwycięzcą zostanie projekt, który uzyska największą liczbę głosów w czasie trwania głosowania, czyli od 20 września 2021 r. od godz. 10:00 do 27 września do godz. 23:59.
  6. Zachęć do głosowania znajomych. Udostępnij link o swoim faworycie na FB albo wyślij go mailem.

Wybierz z nami najlepszy projekt nominowany w konkursie „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”!

Do pobrania:

Regulamin konkursu (docx; 60.63 KB)