Zapraszamy beneficjentów RPO WP do współpracy przy organizacji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Termin na zgłoszenie atrakcji został wydłużony do 17 kwietnia br.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć swój projekt" dla mieszkańców i turystów Podkarpacia przynajmniej na jeden dzień, w okresie od 7 do 10 maja.

Liczymy na pomysłowość beneficjentów naszego województwa, którzy przez udział w ogólnopolskiej akcji skorzystają z dodatkowej promocji pod wspólnym szyldem. W ramach akcji można przykładowo zorganizować festyny, koncerty, bezpłatne zwiedzanie obiektów, zaoferować bezpłatne lub zniżkowe bilety wstępu.

Zapraszamy samorządy do promocji efektów wieloletnich starań w pozyskiwaniu funduszy europejskich i pokazania ich swoim mieszkańcom.

Ogólnopolska akcja promocyjna

Tegoroczne „Dni Otwarte" zostaną objęte promocją w ogólnopolskich mediach. Ponadto, na specjalnie uruchomionej stronie internetowej www.dniotwarte.eu będzie można znaleźć informacje o każdym projekcie biorącym udział w akcji, wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta tzw. program „Dnia Otwartego", godzinami otwarcia i mapką dojazdu. Akcja będzie posiadała również spójną identyfikację wizualną: logo oraz gotowe szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty, itp.). 

Zasady wizualizacji kampanii wraz z wzorami plików graficznych (w tym logo i bannery internetowe) dostępne są na stronie internetowej www.dniotwarte.eu.


Jak się zapisać?

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w przedsięwzięciu, prosimy:

- zapoznać się z regulaminem akcji, znajdującym się w załączniku;

- wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy, na stronie www.dniotwarte.eu

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat "Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2015".

Osobami do kontaktu w tej sprawie są:

Wioletta Rejman – tel. 17/747 64 86, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Skrzypek – tel. 17/850 17 24, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.