Serwis Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego

 

Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej odpowiedzialna za politykę regionalną i miejską (DG REGIO) zaprasza do składania wniosków dotyczących wdrażania nowego europejskiego Bauhausu. Konkurs ten pt. „Wsparcie inicjatyw lokalnych dla nowego europejskiego Bauhausu” (ang. „Support to New European Bauhaus Local Initiatives”) adresowany jest do małych i średniej wielkości władz lokalnych oraz ma na celu wyłonienie inspirujących projektów, które rozwijać będą trzy uzupełniające się wartości nowego europejskiego Bauhausu: zrównoważenie, estetyka i włączenie społeczne.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, takie jak wyjaśnienia, zasady kwalifikowalności, terminy i formularze aplikacyjne, dostępne są na stronie Support to New European Bauhaus Local Initiatives.

UWAGA:

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Wsparcie Inicjatyw Lokalnych Nowego Europejskiego Bauhausu” zostaje przedłużony do 30 maja do godziny 14:00 CEST.

W przypadku pytań dotyczących wypełniania formularza zgłoszeniowego, można kontaktować się z polskim koordynatorem NEB, Sebastianem Gojdziem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Symbol punktu na mapie Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
zapytaj@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków: Fundusze Europejskie, Rzeczypospolita Polska, Podkarpackie, Unia Europejska

Urzad Marszalkowski

Portal FE

Serwisy programów

 
 
 
 

© 2014-2022 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Domena chroniona przez SECTIGO

 Strona RPO 2020 na portalu Facebook    Strona RPO 2020 na portalu Youtube     Instagram     Kanał informacyjny nagłówków wiadomości RSS