Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej odpowiedzialna za politykę regionalną i miejską (DG REGIO) zaprasza do składania wniosków dotyczących wdrażania nowego europejskiego Bauhausu. Konkurs ten pt. „Wsparcie inicjatyw lokalnych dla nowego europejskiego Bauhausu” (ang. „Support to New European Bauhaus Local Initiatives”) adresowany jest do małych i średniej wielkości władz lokalnych oraz ma na celu wyłonienie inspirujących projektów, które rozwijać będą trzy uzupełniające się wartości nowego europejskiego Bauhausu: zrównoważenie, estetyka i włączenie społeczne.

Szczegółowe informacje na temat konkursu, takie jak wyjaśnienia, zasady kwalifikowalności, terminy i formularze aplikacyjne, dostępne są na stronie Support to New European Bauhaus Local Initiatives.

UWAGA:

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Wsparcie Inicjatyw Lokalnych Nowego Europejskiego Bauhausu” zostaje przedłużony do 30 maja do godziny 14:00 CEST.

W przypadku pytań dotyczących wypełniania formularza zgłoszeniowego, można kontaktować się z polskim koordynatorem NEB, Sebastianem Gojdziem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..