Marzysz o karierze aktorskiej, ale nie wiesz od czego zacząć? Podpowiadamy – przyjdź na plan filmowy naszej nowej produkcji o Funduszach Europejskich. Przeżyjesz wspaniałą przygodę, doświadczysz niezapomnianych wrażeń w radosnej atmosferze, a przy okazji weźmiesz również udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

3 października (sobota) ruszają nagrania do naszego filmu o Funduszach Europejskich. Aktorem w tej produkcji może zostać każdy mieszkaniec Województwa Podkarpackiego, warunek jest jeden: przed kamerą opowie nam krótko o tym, jak Fundusze Europejskie zmieniły jego życie. Warto zebrać się na odwagę, bo każdy, kto wystąpi w filmie weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wypowiedzi mieszkańców zostaną wykorzystane w filmie zatytułowanym: „Fundusze Europejskie – Tak, dziękuję!”. Będzie to dokument filmowy, podsumowujący dotychczasowe przedsięwzięcia unijne zrealizowane w naszym regionie, które w szczególny sposób wpłynęły na życie konkretnych ludzi, mieszkańców naszej małej ojczyzny.

Czekamy na Was w tych miejscach:

3 października – Rymanów Zdrój na parkingu przy ul. Zdrojowej 45
4 października – Sanok Rynek
10 października – Przeworsk, Rynek
11 października – Jasło, Rynek
17 października – Jarosław, rynek
18 października – Mielec, Rynek

Chętnych prosimy wypełnienie formularza zgłoszeniowego (przynieść go na miejsce nagrania) oraz o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w konkursie filmowym.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz zgłoszeniowy i Oświadczenie__wizerunek_Fundusze_Europejskie_tak_dziękuję.pdf)Formularz zgłoszeniowy[ ]243 kB
Pobierz plik (REGULAMIN_KONKURSU_UMWP_Fundusze_Europejskie_Tak_dziękuję.pdf)Regulamin konkursu[ ]400 kB