Fundusze europejskie

Protesty, odwołania i wnioski o ponowne rozpatrzenie sprawy w zakresie RPO WP 2014-2020 – 17 747 63 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu – 17 747 68 49, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultacje dotyczące przygotowania lub aktualizacji programów rewitalizacji – tel. 17 747 6878 lub 17 747 6465; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oddział komunikacji i promocji Funduszy Europejskich

Informacje w sprawie planowanych szkoleń e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dotyczące zasad promocji i oznakowania projektów itp. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rzecznik ds. Funduszy Europejskich

605-080-369, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów

798 771 739,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Społeczeństwo Informacyjne

Projekt pn. Podkarpacki System e- Administracji Publicznej 2 – e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt pn. Podkarpacki System Informacji Przestrzennej oraz Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.