Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez beneficjentów Regionalnego Programu  Operacyjnego Województwa Podkarpackiego zagadnień związanych z przeprowadzeniem postępowania na przykładzie przetargu nieograniczonego dofinansowanego ze środków UE - analiza najczęstszych nieprawidłowości

Szkolenie odbędzie się 24 maja 2019 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna) 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pan  Karol Kacprzak - Naczelnik Wydziału Opinii w Urzędzie Zamówień Publicznych w Warszawie, który uczestniczy przy wydawaniu opinii dot. nowelizacji ustawy Pzp (oficjalne stanowiska UZP) oraz posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla zamawiających i instytucji kontrolujących.

Dla kogo

Szkolenie adresowane jest beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Program szkolenia

  • szacowanie wartości zamówienia,
  • warunki udziału w postępowaniu oraz przesłanki niepodlegania wykluczeniu - nowe interpretacje,
  • kryteria oceny ofert,
  • terminy w postępowaniu o zamówienie publiczne,
  • istotne zmiany SIWZ oraz zmiany umowy,
  • ocena oferty i wybór oferty,
  • termin związania ofertą - najnowsze stanowisko KIO,
  • pytania i odpowiedzi.

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
Tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.