Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Administratorem danych jest Zarząd Województwa Podkarpackiego z siedzibą w Rzeszowie, przy al. Łukasza Cieplińskiego 4. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu przekazywania informacji o realizacji zadań przez Samorząd Województwa Podkarpackiego i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

W związku z wejściem w życie nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (25 maja 2018 roku) została zmodyfikowana Polityka prywatności oraz Regulamin newslettera. Proszę o zapoznanie się z tymi dokumentami i potwierdzić, że je rozumiesz i akceptujesz.

Potwierdzenie subskrypcji (wybranie poniższego przycisku "SUBSKRYBUJ NEWSLETTER") jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzeniem zapoznania się z dokumentami, ich zrozumia i akceptacji.

Zapisani do newslettera mogą w każdym czasie wypisać się z niego wybierając zakładkę: "Wypisz mnie z newslettera"


Zapoznałem sie z Regulaminem oraz Polityką prywatności