Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO) i Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) zapraszają do bezkosztowego udziału w projekcie w ramach którego OECD świadczy usługi doradcze dotyczące uwzględniania w zamówieniach publicznych aspektów środowiskowych, społecznych i innowacyjnych lub udziału MŚP.

 
Obie instytucje poszukują zamawiających realizujących zamówienia publiczne finansowane ze środków europejskich oraz instytucji zarządzających programami operacyjnymi – potencjalnie zainteresowanych udziałem w projekcie. OECD oferuje wsparcie polegające na skonsultowaniu dokumentacji przetargowych i doradztwie w zakresie wyżej wskazanych elementów. Doradztwo takie świadczone w ramach szerszego projektu jest całkowicie bezpłatne dla zainteresowanych podmiotów.

Zgłoszenia zainteresowania należy dokonać poprzez wypełnienie załączonych dokumentów i przesłanie ich na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 maja 2018 r.

Dokumenty do pobrania (zip, 134.08 KB)