Zrealizowałeś projekt unijny? Pokaż nam jego efekty! Wypromujemy go nie tylko w naszym regionie, ale pokażemy również w Polsce i Brukseli.

Drodzy Beneficjenci!

Jeśli w najbliższym czasie planujecie oficjalne otwarcie realizowanego projektu, uroczystą konferencję inauguracyjną lub też dzień otwarty czy chociażby przecięcie wstęgi – poinformujcie nas o tym. Nie tylko postaramy się uwiecznić to na zdjęciach, które posłużą nam do celów promocyjnych, ale również opisać i poinformować o Waszym sukcesie opinię publiczną za pośrednictwem stron internetowych oraz w naszych mediach społecznościowych. Realizacja Waszych projektów to przykłady dobrych praktyk, które warto pokazać również w Warszawie oraz przedstawicielom Komisji Europejskiej.

Poprzednia i aktualna perspektywa finansowa RPO WP pokazuje nam, że w naszym województwie zostało zrealizowanych oraz nadal jest realizowanych wiele pięknych i pożytecznych oraz niezbędnych dla funkcjonowania całego społeczeństwa inwestycji finansowanych ze środków unijnych. Zależy nam na tym, aby promować je i pokazywać jak najszerszemu gronu. Mamy w tej dziedzinie czym się chwalić. Liczymy na to, że do listy sukcesów dołączymy również Wasze projekty. Warto o nich mówić.

Będziemy wdzięczni za informacje o zrealizowanych projektach. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 17/747 64 86.