Pełna optymizmu historia o spełnionych marzeniach pani Katarzyny Być ze Zgłobnia, jednej z bohaterek kampanii promocyjnej „Zmieniamy Podkarpackie z Funduszami Europejskimi – Dołącz do bohaterów lokalnych zmian” zagwarantowała Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podkarpackiego główną nagrodę w  konkursie spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze”.

„Jury, przyznając główną nagrodę, postanowiło docenić uniwersalną historię zwykłego człowieka, z którą łatwo się utożsamić i przekonać dzięki niej, jak w praktyce działają fundusze unijne. Jury zwróciło również uwagę na dobry filmowy warsztat nagrodzonego spotu”. 

Podczas koncertu w Smolniku marszałek Władysław Ortyl odebrał z rąk Piotra Całbeckiego, marszałka województwa kujawsko-pomorskiego główną nagrodę, którą otrzymaliśmy w konkursie spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w kadrze”

Marszałkowie Województw Kujawsko -pomorskiego i Podkarpackiego Wręczenie statuetki Camerimage 2018 Marszałek Władysław Ortyl ze statuetką Camerimage 2018

 

Konkurs spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w  kadrze” odbył się już po raz dziewiąty. Jest to jedna z  imprez towarzyszących Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu Camerimage w Bydgoszczy.

 

Zobacz również pozostałe fimy