Informacje o spotkaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Działania 9.3 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze TIK i języków obcych, nabór nr RPPK.09.03.00-IP.01-18-028/19.

Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 11 kwietnia 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Działania 9.3 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze TIK i języków obcych

Program spotkania

Ogólne informacje dotyczące regulaminu konkursu:

  • termin, miejsce składania wniosków,
  • typy beneficjentów i projektów,
  • kryteria wyboru projektów,
  • niezbędne dokumenty.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
ul. Adama Stanisława Naruszewicza 11
35-055 Rzeszów
tel. 17 850 92 92
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularza zgłoszeniowego (doc, 198.5 KB)