Informacje o spotkaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Osi Priorytetowej VII, Działanie 7.1  Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty konkursowe, typ projektu Aktywizacja zawodowa osób oraz poprawa ich sytuacji na rynku pracy z wykorzystaniem instrumentów  i usług rynku pracy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 września 2019 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy, ul. Adama Naruszewicza 11 w Rzeszowie, o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (doc, 74 KB) i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 6 września 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Działanie 7.1  Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy – projekty konkursowe, typ projektu Aktywizacja zawodowa osób oraz poprawa ich sytuacji na rynku pracy z wykorzystaniem instrumentów  i usług rynku pracy.

Program spotkania

  • Założenia konkursu i kryteria wyboru projektów do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
  • Zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie projektu w ramach systemu LSI dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Adama Stanisława Naruszewicza 11
35-055 Rzeszów
tel. 17/ 74 32 848, 17/ 85 09 230
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.