Zapraszamy na spotkanie dotyczące zasad ubiegania się o dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.1 Realizacja planów niskoemisyjnych - Sieci ciepłownicze Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Informacje o spotkaniu

Podczas spotkania omówione zostaną zasady ubiegania się o dofinansowanie w ramach ogłoszonego konkursu do poddziałania 3.3.1 Realizacja planów niskoemisyjnych - Sieci ciepłownicze Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko uczestnika/ów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem potwierdzającym.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Termin i miejsce

3 listopada 2016 r. - Rzeszów, al. Ł. Cieplińskiego 4, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, sala konferencyjna nr 212, godz. 9.30.

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest w szczególności do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego a także do przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, Towarzystw Budownictwa Społecznego oraz organizacji pozarządowych.

UWAGA:
W ramach niniejszego konkursu nie przewiduje się wsparcia sieci ciepłowniczych z obszaru ROF (gminy: Boguchwała, Chmielnik, Czarna, Czudec, Głogów Małopolski, Krasne, Lubenia, Łańcut, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn, Miasto Łańcut, Gmina Miasto Rzeszów), które należą do przedsiębiorstw ciepłowniczych.

Program

  • Wprowadzenie, informacje o zasadach naboru wniosków
  • Wydatki kwalifikowane
  • Pomoc publiczna
  • Doświadczenia dot. indywidualnych notyfikacji z KE
  • Wymagane dokumenty
  • Plany Gospodarki Niskoemisyjnej
  • Dyskusja, kwestie problemowe

Organizator spotkania

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17 747 64 15/82/88
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.